Pro pacienty

Pro zdravotníky

 
          česky  English  Deutsch 
úvod  | O nemocnici  | Kvalita  | Veřejné zakázky  | F.A.Q.  | Kariera  | Kontakty    
PRO PACIENTY

Informace pro pacienty

Etický kodex

Průzkum spokojenosti pacientů

Otázky a odpovědi

Lékařská pohotovost

Telefonní seznam

Dárci krve

Nemocniční noviny

Lékárna

Informace pro pozůstalé

eAmbulance

Občerstvení v nemocnici

Program ZDRAVÍ

Obnova zdravotnických
technologií s podporou
fondů EU

Výstavba pavilonu
dětského oddělení
  


Zřizovatelem nemocnice
je Kraj Vysočina

Zřizovatelem nemocnice je Kraj Vysočina
Zdravotnický portál
kraje Vysočina

eAmbulance
Systém elektronického objednávání pacientů


Baby Friendly Hospital
Kooperující onkologické skupiny Kraje VysočinaZabezpečený přenos zdravotních informacím pacienta DICOM komunikace mezi zdravotnickými  zařízeními eMeDOcS (exchange Medical Documents System)

STŘED - linka důvěry
tel: 568 44 33 11, 775 22 33 11
e-mail: linkaduvery@stred.info
chat: www.elinka.iporadna.cz 

 

Nemocnice je certifikována podle ISO 9001


Baby Friendly Hospital
Baby Friendly Hospital

Počasí u nás - výhled na 48h

Datum aktualizace:
17.02.2018

 

 
Aktuality

03.07.2017
Za darovanou krev do Edenu
 

Bystřické Centrum Eden se stalo partnerem transfúzní stanice novoměstské nemocnice.

Vlastimil Škrdlík z Domanínku přišel již po desáté na transfúzní stanici v Nemocnici Nové Město na Moravě. Nejdříve jej sestřička zavolala na kontrolní odběr a po něm už čekal na samotný odběr krve v jídelně a popíjel čaj. „Poprvé jsem zde byl před pěti lety. Přivez jsem sestru, která také daruje krev, a když už jsem byl tady tak jsem si řekl, že to tak zkusím,“ zavzpomínal Vlastimil Škrdlík. „Je tady pěkné prostředí, milý personál a nemám žádné zdravotní problémy, takže budu určitě v dárcovství pokračovat,“ prozradil Vlastimil Škrdlík. Za deset odběrů pak získal bronzovou Jánského plaketu a nově také vstupenku do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. „Dárcovství krve je záslužná věc a proto se Centrum Eden rozhodlo, že podpoří tuto činnost. Věnujeme volné vstupenky dárcům krve, kteří mohou zdarma navštívit a prohlédnout si areál centra v běžné otevírací době nebo se mohou zúčastnit některé z akcí, které pořádá,“ uvedla Jana Trávníčková, vedoucí obchodu a marketingu Centra Eden.
V letošním roce doposud obdrželo bronzovou Jánského plaketu 29 dárců, stříbrnou 22 a zlatou za čtyřicet odběrů dostalo třináct dárců. Ke konci června pak evidují na transfúzní stanici novoměstské nemocnice také tři držitele Zlatého kříže třetího stupně, kteří darovali krev celkem osmdesátkrát. V průběhu prázdnin pak na transfúzní stanici odbaví zhruba pět set dárců.
K již tradičnímu partnerovi Transfúzní stanice novoměstské nemocnice společnosti Šikland (www.sikland.cz) přibylo tedy nově také Centrum Eden (www.centrumeden.cz). To věnuje malý dárek každému dárci krve. Dárci se zlatou plaketou dostanou celoroční vstupenku na neomezený počet vstupů. Držitelé stříbrné a bronzové plakety jednorázový vsup a prvodárci dvacetiprocentní slevu na vstup.


 
odkaz: http://www.rajce.net/a14234174