Pro pacienty

Pro zdravotníky

 
          česky  English  Deutsch 
úvod  | O nemocnici  | Kvalita  | Veřejné zakázky  | F.A.Q.  | Kariera  | Kontakty    
PRO PACIENTY

Informace pro pacienty

Etický kodex

Průzkum spokojenosti pacientů

Otázky a odpovědi

Lékařská pohotovost

Telefonní seznam

Dárci krve

Nemocniční noviny

Lékárna

Informace pro pozůstalé

eAmbulance

Občerstvení v nemocnici

Program ZDRAVÍ

Obnova zdravotnických
technologií s podporou
fondů EU

Výstavba pavilonu
dětského oddělení
  


Zřizovatelem nemocnice
je Kraj Vysočina

Zřizovatelem nemocnice je Kraj Vysočina
Zdravotnický portál
kraje Vysočina

eAmbulance
Systém elektronického objednávání pacientů


Baby Friendly Hospital
Kooperující onkologické skupiny Kraje VysočinaZabezpečený přenos zdravotních informacím pacienta DICOM komunikace mezi zdravotnickými  zařízeními eMeDOcS (exchange Medical Documents System)

STŘED - linka důvěry
tel: 568 44 33 11, 775 22 33 11
e-mail: linkaduvery@stred.info
chat: www.elinka.iporadna.cz 

 

Nemocnice je certifikována podle ISO 9001


Baby Friendly Hospital
Baby Friendly Hospital

Počasí u nás - výhled na 48h

Datum aktualizace:
17.02.2018

 

 
Aktuality

12.09.2017
Gynekologické ambulance od 1.1.2018
 

Gynekologické ambulance v Nemocnici Nové Město na Moravě, p.o. zůstávají i nadále v provozu. O pacienty se bude i dál starat stejný tým lékařů jako doposud. Všechny pacientky však upozorňujeme na nutnost včasného objednání na preventivní a neakutní vyšetření.

Gynekologicko-porodnické oddělení novoměstské nemocnice je ve srovnání s ostatními nemocnicemi Kraje Vysočina jediným gynekologickým oddělením, které historicky v rámci svého provozu poskytuje preventivní gynekologická vyšetření.
V posledních měsících značně narostl počet ambulantně vyšetřených pacientek, za jeden měsíc jich prošlo ambulancemi až 1200. V segmentu ambulantní péče vzrostl i počet konziliárních a specializovaných vyšetření. Na tuto situaci je nutné nějak reagovat, neboť je obtížné ve stávajícím počtu kvalifikovaných lékařů zajišťovat současně provoz lůžkové části oddělení, operačních sálů a provoz porodního sálu. Od ledna 2018 je proto nutné včasné objednání na neakutní a preventivní vyšetření (telefonicky na čísle 566 801 322 nebo osobně).
„ V těchto dnech jsme začali objednávat pacientky na rok 2018, mimo objednané budou vyšetřeny pouze těhotné a pacientky se skutečně akutními problémy. Věříme, že delší objednací lhůtu na preventivní vyšetření budeme kompenzovat kratším pobytem v čekárně,“ uvedl primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Jiří Hrdina.
V ambulancích bude i nadále k dispozici stejný tým lékařů jako doposud. Provozní doba ambulancí gynekologicko-porodnického oddělení je uvedena na webu nemocnice.
O případných změnách na ambulancích nebo odděleních budeme i nadále informovat na našich stránkách. Aktuální informace najdete v sekci ambulance.


 
odkaz: http://www.nnm.cz/2011/?rezim=pacient&id=ambulance