Pro pacienty

Pro zdravotníky

 
          česky  English  Deutsch 
úvod  | O nemocnici  | Kvalita  | Veřejné zakázky  | F.A.Q.  | Kariera  | Kontakty    
PRO PACIENTY

Informace pro pacienty

Etický kodex

Průzkum spokojenosti pacientů

Otázky a odpovědi

Lékařská pohotovost

Telefonní seznam

Dárci krve

Nemocniční noviny

Lékárna

Informace pro pozůstalé

eAmbulance

Občerstvení v nemocnici

Program ZDRAVÍ

Obnova zdravotnických
technologií s podporou
fondů EU

Výstavba pavilonu
dětského oddělení
  


Zřizovatelem nemocnice
je Kraj Vysočina

Zřizovatelem nemocnice je Kraj Vysočina
Zdravotnický portál
kraje Vysočina

eAmbulance
Systém elektronického objednávání pacientů


Baby Friendly Hospital
Kooperující onkologické skupiny Kraje VysočinaZabezpečený přenos zdravotních informacím pacienta DICOM komunikace mezi zdravotnickými  zařízeními eMeDOcS (exchange Medical Documents System)

STŘED - linka důvěry
tel: 568 44 33 11, 775 22 33 11
e-mail: linkaduvery@stred.info
chat: www.elinka.iporadna.cz 

 

Nemocnice je certifikována podle ISO 9001


Baby Friendly Hospital
Baby Friendly Hospital

Počasí u nás - výhled na 48h

Datum aktualizace:
17.02.2018

 

 
Aktuality

14.09.2017
Blížíme se k milionu
 

Benefiční akce na podporu urologického oddělení už vynesla téměř jeden milion korun. Významně částka narostla po včerejším hokejovém zápase mezi SKLH Žďár nad Sázavou a SC Kolín. V rámci doprovodné akce Plameny hrají pro věž na konto přibylo 345 350 korun.

„Velké poděkování patří klubu, fanouškům divákům i partnerům klubu. Musím smeknout před klubem co dokázal. Je vidět, že do toho všichni vložili spoustu úsilí a jsme opravdu vděční,“ reagovala na výsledek akce ředitelka nemocnice Věra Palečková. "Mě osobně to překvapilo a nečekal jsem, že by se vybrala až taková částka. Jsme moc rádi, že se akce povedla a pomohli jsme,"řekl mluvčí SKLH Martin Krásný a dodal: "Máme již nyní signály, že tato částka nemusí být konečná a je pravděpodobné, že se ještě do sbírky připojí další firmy a organizace, které naše akce inspiruje.“
Fanoušci při zápase naházeli hosteskám do kasiček dohromady třiadvacet tisíc korun. Čtyři tisíce mezi sebou vybral ještě fanklub Šakal Patriots. A za další téměř čtyři tisíce korun vydražil unikátní benefiční dres pan Petr z Nového Města. Přispěli také pozvané osobnosti a místní firmy. Konečnou výši daru pak významně ovlivnily příspěvky od generálního partnera hokejového klubu společnosti Cooper Standard a společnosti Compas. Obě tyto firmy darovaly Nemocnici Nové Město na Moravě po sto tisících korun. Výrazným příspěvkem se prezentovalo také město Žďár nad Sázavou, které darovalo 150.000,- korun.
A proč akci na podporu urologického oddělení novoměstská nemocnice pořádá?
Kraj Vysočina patří k regionům s nejvyšším výskytem rakoviny ledvin. Každý pacient po padesátce by měl proto podstoupit preventivní prohlídku s cílem prevence zejména onkologických onemocnění, jako je rakovina tlustého střeva a konečníku, a u mužů také prostaty. V novoměstské nemocnici léčíme pacienty s rakovinou ledvin miniinvazivně. Výkony provádíme převážně laparoskopicku technikou za pomocí speciálního nože Thunderbeatu, který nám umožňuje řez ledvinou a tím odstranění jen nemocné části do zdravé tkáně. Provádíme zde také unikátní operace prostaty a to za pomoci endoskopu s plazmovým nožem. V současné době plánujeme rozšíření endoskopických operací na malou pánev a to zejména na operace pro rakovinu prostaty. Z těchto důvodů chceme naše pracoviště modernizovat o novou operační věž. Její cena se pohybuje kolem 2 milionů korun. Přístroj bude zakoupen na základě veřejné zakázky s využitím elektronické aukce pro optimalizaci ceny. K získání potřebné částky jsme zvolili formu benefičních akcí. 17. června 2017 již proběhlo benefiční utkání na stadionu SFK Vrchovina. Do akce se zapojil Sportovní klub Ledního hokeje Žďár nad Sázavou, fotbalové kluby okresu Žďár nad Sázavou a také místní firmy a fyzické osoby. Částka darů v současné době dosahuje téměř jednoho milionu korun.
Podrobnosti o možnostech zapojení do benefiční akce na podporu urologického oddělení s vámi dohodne tiskový mluvčí nemocnice Nové Město na Moravě, p.o. Petr Hladík: Mobil: 602 730 793, E-mail: petr.hladik@nnm.cz
Na níže uvedeném odkazu najdete kontakt na fotogalerii.


 
odkaz: http://hokejzr.cz/fotogalerie.asp?id_zapas=&zobraz=sezona&kategorie=457&slovo=&typ=&sezona=2018&poslano=true