Pro pacienty

Pro zdravotníky

 
          česky  English  Deutsch 
úvod  | O nemocnici  | Kvalita  | Veřejné zakázky  | F.A.Q.  | Kariera  | Kontakty    
PRO PACIENTY

Informace pro pacienty

Etický kodex

Průzkum spokojenosti pacientů

Otázky a odpovědi

Lékařská pohotovost

Telefonní seznam

Dárci krve

Nemocniční noviny

Lékárna

Informace pro pozůstalé

eAmbulance

Občerstvení v nemocnici

Program ZDRAVÍ

Obnova zdravotnických
technologií s podporou
fondů EU

Výstavba pavilonu
dětského oddělení
  


Zřizovatelem nemocnice
je Kraj Vysočina

Zřizovatelem nemocnice je Kraj Vysočina
Zdravotnický portál
kraje Vysočina

eAmbulance
Systém elektronického objednávání pacientů


Baby Friendly Hospital
Kooperující onkologické skupiny Kraje VysočinaZabezpečený přenos zdravotních informacím pacienta DICOM komunikace mezi zdravotnickými  zařízeními eMeDOcS (exchange Medical Documents System)

STŘED - linka důvěry
tel: 568 44 33 11, 775 22 33 11
e-mail: linkaduvery@stred.info
chat: www.elinka.iporadna.cz 

 

Nemocnice je certifikována podle ISO 9001


Baby Friendly Hospital
Baby Friendly Hospital

Počasí u nás - výhled na 48h

Datum aktualizace:
17.02.2018

 

 
Aktuality

20.11.2017
Ocenění pro MUDr. Šustáčka
 

Emeritní primář chirurgického oddělení novoměstské nemocnice MUDr. Jiří Šustáček se stal čestným členem České společnosti chirurgie ruky. Ocenění přezval v rámci listopadového kongresu České společnosti chirurgie ruky.

Kongresu se zúčastnilo pět set padesát odborníků z řad lékařů, fyzioterapeutů a sester, které se danou problematikou zbývají. Kromě účastníků z Česka, Slovenska a Polska se zúčastnili také odborníci z Francie, kterou zastupoval prof. Dominique Thomas z Grenoblu, který je považován za nejvýznamnější osobnost v terapii ruky v současné době v Evropě a byl hlavním strůjcem rychlého návratu Petry Kvitové k tenisu. Ze Švýcarského Curychu přijel M.D. Daniell Herren, který je přednostou kliniky chirurgie ruky na světoznámé Schultes klinik. V rámci kongresu došlo také na křest aktualizovaného vydání knihy Chirurgie ruky autorů Jaroslava Pilného, primáře ortopedického oddělení novoměstské nemocnice, a profesora Romana Slodičky z Německa. Novoměstské nemocnici se dostalo významného ocenění prostřednictvím emeritního primáře chirurgického oddělení MUDr. Jiřího Šustáčka, který se stal čestným členem České společnosti chirurgie ruky.
Akce proběhla pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka, starostů Bystřice nad Pernštejnem ing. Karla Pačísky, Nového Města na Moravě Michala Šmardy, Žďáru nad Sázavou Mgr. Zdeňka Navrátila a ředitelky nemocnice JUDr. Věry Palečkové.