Vítejte na internetových stránkách OKLT.

 
 

Pro odborníky máme tyto informace:

 

Elektronické zasílání výsledků - služba MISE
Služba MISE je určena pro zabezpečené předávání citlivých (osobních) dat mezi registrovanými uživateli z řad poskytovatelů zdravotní péče.
Službu provozuje firma Stapro s.r.o., podmínkou je zřídit si registraci u této společnosti a on-line připojení počítače k internetu.

Postup pro zřízení služby:
 1. Kontaktovat zástupce firmy:
  Ing. Jan Volhejn
  konzultant LIS
  T  +420 467 003 308
  M +420 739 385 995
  E  volhejn@stapro.cz
  STAPRO s. r. o., Pernštýnské nám 51, 530 02 Pardubice 
 2. Ten s Vámi projde veškeré administrativní (registrace, dotazník atd.) i technické úkony (instalace klienta na PC) nutné ke zřízení této služby. Rovněž Vás bude informovat o aktuálních cenových podmínkách spojených s používáním této služby.
 3. Zřízením služby MISE získáte elektronickou "schránku" do které Vám může každý, kdo je v této službě registrován, zasílat zprávy tedy i nemocnice NMnM (přenos zpráv/výsledků nastavíme poté co Vám bude v systému MISE přidělen identifikátor Vaší schránky). Ze strany nemocnice je odesílání dat příjemcům bez dalších poplatků.
 4. Optimální využití zaslaných zpráv ještě zpravidla vyžaduje nastavení importu doručených zpráv do Vašeho ambulantního programu. Zde v případě potřeby kontaktujete konzultanta firmy, jejíž program používáte.

 

  Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, Žďárská 610, 592 31 Nové Město na Moravě