Aktuality - detail

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

V novoměstské nemocnici návštěvy zatím povoleny nejsou

11. 1. 2021

Na základně současné epidemiologické situace v novoměstské nemocnici, kdy dochází k dynamickému nárůstu hospitalizovaných pacientů s onemocněním Covid-19, dál platí zákaz návštěv na všech odděleních.

 

Netýká se pouze nemocných pacientů v terminálním stadiu po předcházející dohodě s ošetřujícím lékařem (povolena je návštěva maximálně dvou osob najednou, 15 minut, návštěva musí mít minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, musí být bez příznaků onemocnění covid-19, bez pozitivního testu na covid-19 – aktivní onemocnění).

 

Návštěvy jsou povoleny na dětském oddělení (pouze zákonný zástupce dítěte, návštěva musí mít minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, musí být bez příznaků onemocnění covid-19, bez pozitivního testu na covid-19 – aktivní onemocnění).

 

Přítomnost otců u porodu je nadále povolena (musí mít minimálně respirátor třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, musí být bez příznaků onemocnění covid-19, bez pozitivního testu na covid-19 – aktivní onemocnění).

 

V případě povolené navštěvy, nezapomeňte vyplnit Dotazník rizika infekce COVID-19
Dotazník lze vyplnit i on-line na webu jdunanavstevu.cz .

 

Děkujeme za pochopení.

 

Odkazy k článku:

https://www.nnm.cz/_uploads/200521/dotaznik_rizika_infekce_covid-19.pdf