Koncert Michala Hrůzy

na úvod  /   Koncert Michala Hrůzy

Navigace na stránce
na úvod Koncert Michala Hrůzy

Koncert Michala Hrůzy

80. výročí nemocnice připomene zářijový Den otevřených dveří a benefiční koncert Michala Hrůzy

Na 22. září Nemocnice Nové Město na Moravě připravuje Den otevřených dveří s dechovkou a večerním benefičním koncertem Michala Hrůzy v novoměstském kulturním domě.

Den otevřených dveří v areálu nemocnice bude probíhat od 9 do 12 hodin

Těšte se na:

 

 

Benefiční koncert Michala Hrůzy bude slavnostní tečkou za oslavami 80. výročí založení Nemocnice Nové Město na Moravě. Výtěžek koncertu poputuje na vybavení dětského oddělení naší nemocnice.

Vstupenky na benefici stojí 350,- Kč, zakoupit je můžete na těchto místech:

Areál nemocnice bude všem zájemcům zpřístupněn od 9 do 12 hodin. Od deseti hodin zahraje přímo v areálu Jásalka Band.  Na koncert téhle novoměstské dechovkové kapely, kterou můžete vídat i na TV Šlágr, bude dobrovolné vstupné. Celý výtěžek z promenádního vystoupení v nemocničním parku poputuje na sbírkový účet na dětské oddělení nemocnice. „Rádi pro dětské oddělení a pro nemocnici zahrajeme. Navíc moc koncertů doma v Novém Městě nemíváme, tak se moc těšíme,“ uvedl za kapelu Oldřich Henzel mladší.

Vyšetření očí v hodnotě 500 korun nabídneme zdarma

Kromě dechovkového koncertu jsou pro návštěvníky připraveny komentované prohlídky míst, kam se běžně nepodívají. „Například nahlédnou na patologii, výjimečně je pustíme do zbrusu nově zrekonstruované a také nově vybavené centrální sterilizace. Návštěvníky určitě překvapí, co vše se s operačními sety děje, kolikrát je musí sestřičky vzít do ruky, než jsou zase připraveny pro dalšího pacienta,“ uvedla tisková mluvčí Tamara Pecková.

Zajímavou nabídku připravilo oční oddělení. „Lékaři vyšetří zájemcům oči na zbrusu novém přístroji OCT. Normálně bude toto vyšetření stát 500 korun. V Den otevřených dveří bude zdarma,“ upozorňuje mluvčí. Na recepci chirurgického pavilonu budou na návštěvníky čekat sestřičky onkologického oddělení i s maketou prsou simulující patologické jevy. Praktický nácvik samovyšetření prsou bude součástí jejich prezentace.

Vyprošťování osoby z havarovaného auta v nemocnici předvedou novoměstští hasiči

K vidění bude hned dvakrát retro módní přehlídka. „Sestřičky doma oprašují staré sesterské uniformy. Jediné, co nám chybí je ten klasický sesterský naškrobený čepec na dva knoflíky. To je opravdu nedostatkové zboží. Pokud by ho někdo měl, rádi si ho na přehlídku vypůjčíme. Stačí se ozvat na můj e-mail, budu moc ráda,“ prosí o spolupráci s přípravou Dne otevřených dveří mluvčí Pecková.

Další lákadlo sobotního dopoledne v areálu nemocnice bude jistě program novoměstských dobrovolných hasičů. Návštěvníci se mohou těšit na simulaci vyprošťování osoby z havarovaného automobilu. „Jestli má snad někdo na zahradě autovrak bez provozních kapalin, bez značek, hasiči za něj budou rádi. Taková auta jsou stejně jako sesterské čepce nedostatkové zboží,“ usmívá se Tamara Pecková.

Oslavu 80. výročí nemocnice zakončí benefiční koncert Michala Hrůzy v kulturním domě

Celodenní oslavy 80. výročí založení nemocnice vyvrcholí večer ve 20:00 hodin v kulturním domě v Novém Městě na Moravě koncertem Michala Hrůzy. Výtěžek z koncertu poputuje na sbírkové konto pro dětské oddělení. „Na koncertu chceme poděkovat všem dárcům, kteří na vybavení dětského oddělení přispějí,“ uvedla ředitelka nemocnice Věra Palečková.

Lístky na koncert stojí 350,- korun, zakoupit je můžete v Informačním centru v Novém Městě na Moravě a v K Clubu v kulturním domě také v Novém Městě na Moravě a také v nemocničním bufetu.