Facebook NNM Facebook NNM CZ DE EN

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Naše první sbírkové počítání

31. 5. 2018

Veřejná sbírka naší nemocnice pro dětské oddělení vás zajímá. Na sbírkový účet č. 115-7096220287/0100 přispívají první dárci.

Jsou to malé příspěvky, o to víc si jich vážíme. Oslovily nás už některé firmy ze Žďáru nad Sázavou. Poslat peníze na sbírkový účet první veřejné sbírky Nemocnice Nové Město na Moravě je jedna možnost, jsou tady i další. Třeba sbírkové kasičky. Najdete je v našich nemocničních lékárnách a taky na třech místech ve Žďáře nad Sázavou. Na recepcích městského úřadu a relaxačního centra a také v Lékárně U Asklepia. Právě tam se sbírková kasička plní nejrychleji.

Aby šlo do pokladničky dále přispívat, museli jsme ji rozpečetit. Bylo to poprvé a bylo to napínavé. Kolik asi peněz se do téhle malé krabičky vejde? Na sbírkový účet pro dětské oddělení naší nemocnice díky vám putuje 7 847,- Kč. Děkujeme. S naší putovní kasičkou nás potkáte na Dni otevřených dveří ve žďárské firmě PKS okna a.s. už 17. června. Naučíme vás první pomoc a taky si u nás budete moci zakoupit parádní korálkové náramky od Spolku holek z Moravce.

Odkazy k článku:

https://drive.google.com/drive/folders/13KdxEYhJAAyT9VRLOuRidVz-wSgEbqjr