Facebook NNM Facebook NNM CZ DE EN

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Poslední omezení na dětském oddělení. V březnu proběhne stěhování do nových prostor

28. 2. 2019

Po dvou letech provizoria se malí pacienti Nemocnice Nové Město na Moravě dočkají nového dětského oddělení. Jediné, co je ještě potřeba udělat, je stěhování. Den D je naplánován na pátek 1. března.

Od 1. do 5. března budeme stěhovat všechny ambulance.  V tyto dny bude malým pacientům k dispozici pouze jedna ambulance, která je v budově gynekologicko-porodnického oddělení. V ambulancích v nové budově dětského oddělení začneme ordinovat 6. března. Trošku náročnější bude stěhování ambulance ORL, v ní přivítáme první pacienty 11. března. Pak přijde na řadu lůžková část, tu bychom měli otevřít 14. března. Nakonec budeme stěhovat dětskou neurologii, ta bude na své malé pacienty připravena 25. března,“ přibližuje termíny zahájení provozu na novém dětském oddělení technický náměstek nemocnice Jiří Drdla.

 

Informace o ordinačních hodinách dětských ambulancí v době stěhování do nového pavilonu bude nemocnice upřesňovat na svých internetových stránkách a také na facebooku nemocnice. „Moc prosíme, aby se rodiče a doprovod našich malých pacientů před návštěvou nemocnice ve dnech stěhování raději informovali o aktuálních ordinačních hodinách, buď na našich stránkách, nebo na telefonním čísle 566 801 345,“ žádá veřejnost o spolupráci tisková mluvčí nemocnice Tamara Pecková.