Aktuality - detail

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Dýdžejové zahrají pro dětské oddělení novoměstské nemocnice

24. 7. 2019

V sobotu 27. července se ve žďárském klubu Max uskuteční charitativní minifestival elektronické hudby, jehož výtěžek organizátoři věnují dětskému oddělení novoměstské nemocnice.

Nemocnici s plánem uspořádat taneční party s charitativním podtextem oslovil Jakub Vambera, který se ve volném čase jako Vambi věnuje yotuberingu a dýdžejingu.

Pozvání na akci přijal nejlepší český producent a DJ Sedliv, mladý nadějný DJ BraveB, zahraje i hlavní organizátor akce DJ Vambi a mnoho dalších. Zazní styly jako House, Future House, Elektro House, Progressiv House.

„Producent a DJ Sedliv je velice úspěšný i za hranicemi České republiky. Jeho skladba Be There For You sklízí úspěch po celém světě. Je součástí jedné z nejúspěšnějších her pro virtuální realitu současnosti Beat Saber, jeho účasti na akci si moc vážím. Všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář, podařilo se sehnat i sponzory. Akci podpoří 1. Žďárská plynařská a vodařská, DEL,  AZheating, pomůže Pension Klokočí, Fryšavské uzeniny a další,“ děkuje partnerům akce organizátor Jakub Vambera.

Minifestival elektronické hudby se koná v sobotu 27. července ve žďárském klubu Max od 21:00 do 04:00.

Odkazy k článku:

https://www.facebook.com/events/505003156936598/