Aktuality - detail

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Diabetologická ambulance novoměstské nemocnice se stěhuje kvůli rekonstrukci vstupního pavilonu

19. 1. 2021

Novoměstská nemocnice zahajuje přípravu na rekonstrukci vstupního pavilonu. Předpokládaný termín zahájení prací je v březnu tohoto roku. První změna související s celkovou modernizací vstupního pavilonu se dotkne pacientů diabetologické ambulance. Ta se stěhuje do spodní části nemocničního areálu, konkrétně nad nemocniční lékárnu do prvního patra.

 

„V dočasných prostorách začne diabetologická ambulance fungovat v pondělí 25. ledna V této budově není výtah, proto je nově v přízemí u schodů zvonek pro méně pohyblivé pacienty,“ upozorňuje tisková mluvčí nemocnice Tamara Pecková.

 

Další změna, na kterou si v těchto dnech budou muset návštěvníci a pacienti nemocnice zvyknout, je zrušení nemocničního bufetu. V jeho prostorách bude nově zřízena lékárna, která začne v prostorách bufetu fungovat od 1. března.  

 

Oddělení nukleární medicíny se žádné změny zatím netýkají.

 

Celková modernizace vstupního objektu Nemocnice Nové Město na Moravě, ve kterém se nacházejí laboratoře OKB, výdejna léků a provoz občerstvení bude probíhat 2 roky, předpokládaný termín zahájení prací je 1. března.