Aktuality - detail

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Očkovací místo Nemocnice Nové Město na Moravě

20. 1. 2021

Informace pro veřejnost o očkovacím místě pro aplikaci vakcíny proti nemoci COVID-19 v Nemocnici Nové Město na Moravě a jeho režimových opatřeních.

Očkovací místo Nemocnice Nové Město na Moravě

Očkovací místo pro aplikaci vakcíny proti nemoci COVID-19 zřízené Krajem Vysočina pod Nemocnicí Nové Město na Moravě, Žďárská 610 je umístěno v pavilonu č. 4 (Interní oddělení). Prosíme, abyste do Očkovacího místa novoměstské nemocnice vstupovali vchodem vedle dětského oddělení. Očkování může být provedeno pouze osobě ve věku 80 let a starší, která po rezervaci přes https://reservatic.com/ockovani obdržela potvrzení o termínu a místě očkování.

Máte-li možnost, prosíme, abyste s sebou na očkování přinesli již vyplněný Informovaný souhlas před očkováním proti onemocnění COVID-19, který je ke stažení ZDE . Urychlíte tím proces očkování (součástí formuláře jsou také podrobné informace o samotném očkování).

 

Na očkování osob 80+ je nejprve nutná registrace na webové adrese https://crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz. S tímto krokem pomohou občanům operátoři informační linky Kraje Vysočina 564 602 602. Na základě této registrace je možné pokračovat rezervací/objednáním. Termíny pro objednávání budou k dispozici v závislosti na množství státem dodané vakcíny.

Veškeré informace týkající se očkování naleznete zde: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/

Případné dotazy týkající se registrace a objednávání prosím směřujte na informační linku Kraje Vysočina 564 602 602, která je k dispozici každý den vč. sobot a nedělí od 8 do 20 hodin.

aktualita: Očkovací místo Nemocnice Nové Město na Moravě

Očkovací místo-vstup