Facebook NNM Facebook NNM CZ DE EN

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Co uslyšíte na plese nemocnice?

24. 11. 2014

Hlavní hvězda plesu Monika Absolonová prozradila, co v Novém Městě na Moravě na plese nemocnice a Medinu zazpívá ...

MONIKA ABSOLONOVÁ – hlavní host plesu MEDIN a Nemocnice Nové Město na Moravě
Monika Absolonová je již několik let považována za královnu českých muzikálových jevišť. Muzikálovému herectví se věnuje od roku 1995, kdy získala svou první roli ve Svobodově muzikálu Dracula. Do širšího povědomí se dostala titulní rolí v muzikálu Kleopatra. Následovaly role v představeních Rebelové, Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Vražda za oponou, Angelika, Mona Lisa, Funny Girl, Mary Poppins, Zorro a Děvčátko. Hraje také v zájezdových komediích Den na zkoušku, Světáci, Vztahy na úrovni a Do ložnice vstupujte jednotlivě.
V současné době exceluje v titulní roli Marie Antoinetty v původním českém muzikálu Antoinetta – královna Francie v Divadle Hybernia. Je držitelkou prestižní ceny Thálie za hlavní roli v legendárním představení Funny Girl a standardně se umisťuje na předních příčkách hudební ankety Český slavík.
Na jaké písničky se můžeme těšit během Vašeho vystoupení na plese?
Během mého vystoupení se můžete těšit na písničky, které jsem zpívala v různých muzikálech a určitě na závěr zazní „Teď královnou jsem já“, protože bez ní si žádné své vystoupení neumím představit.
Popište, jak vypadá patnáct minut před Vaším vystoupením?
Doupravuju se, pudruju, voním…a trošku se klepu. Mám vždycky trému a bojím se, aby se mé vystoupení divákům líbilo a bavilo je.
Na co se v nejbližší době těšíte a jak relaxujete?
Čeká mě premiéra Funny Girl v Ostravě, stále hraju Antoinettu v Praze, v prosinci se vrací Děvčátko do Studia Dva a na začátku příštího roku mě čekají dvě premiéry a to Evita a Přízrak Londýna. Odpočívám nejradši doma s přítelem a psem a úplně nejvíc si odpočinu u vaření.