Oddělení CS

ceník služeb a výkonů

Ceník

služeb a výkonů

Fotogalerie oddělení

Fotogalerie

foto a video

Užitečné odkazy

Užitečné odkazy

na odborné weby

O oddělení

Vedoucí pracoviště: Irena Svobodová, DiS

566 801 574

Oddělení Centrálních operačních sálů a Centrální sterilizace bylo postaveno jako nová budova a uvedeno do provozu v červenci roku 1999. Do té doby měl každý operační obor vlastní operační sály. Cílem je zefektivnit využití operačních sálů a zajistit bezpečný sterilní materiál pro celou nemocnici.

 

XVI. ročník Mezinárodního kongresu Centrální sterilizace Vysočina je již minulostí

Mezinárodní kongres Centrální sterilizace Vysočina má za sebou šestnáctý ročník. Záštitu nad ním převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Česká společnost pro sterilizaci. Akce probíhala ve dnech 2. a 3. dubna 2019 v hotelu SKI v Novém Městě na Moravě.
Významné akce se zúčastnilo 175 hostů z celé republiky, kolegové ze Slovenska a Kolumbie, 5 hlavních sponzorů a11 hostujících vystavujících firem. Akce se konala pod záštitou České společnosti pro sterilizaci a také hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka, který na zahájení dorazil osobně.
O letošním ročníku hojně informovala i média. Živě o něm z novoměstské centrální sterilizace vysílala například Česká televize v pořadu Studio 6. Reportáž odvysílal Český rozhlas Vysočina, článek otiskl také Žďárský deník.

Mezinárodní kongres Centrální sterilizace Vysočina

 

Aktuality z oddělení

Kde nás najdete

Orientační plánek nemocnice

PAVILON
12

[přízemí]