Aktuality - detail

na úvod  /  

Navigace na stránce

Aktuality - detail

Prestižní cena pro nemocnici

15. 11. 2013

Novoměstská nemocnice získala prestižní ocenění v soutěži Fair Sourcing Awards (Ceny čestného nákupu), které je každoročně udělováno v Ostravě při příležitosti konání E-biz fóra - největší mezinárodní konference v Evropě, zaměřené na sdílení zkušeností ve využívání elektronických aukcí a dalších e-nástrojů v institucích, firmách a veřejné správě.

Ocenění je udělováno ve třech kategoriích, nemocnice získala 1. místo v kategorii MASTER. Tato kategorie je určena pro oceňování nejvýraznějších osobností nebo institucí v elektronizaci nákupních procesů a veřejných zakázek, a to za výjimečnou činnost, která podporuje proces elektronizace prostředí firemních nákupů a veřejných zakázek, dále za autorská díla potřebná v nákupních procesech a především za dlouhodobou a soustavnou činnost, která pozitivně ovlivňuje využívání e-aukcí a ostatních elektronických nástrojů v nákupní praxi firem a institucí.
Nemocnice úspěšně využívá e-aukcí při zadávání veřejných zakázek již od roku 2004 a doposud jich realizovala téměř tři sta.
Cenu je možné si prohlédnout ve vestibulu chirurgického pavilonu.