eAmbulance

na úvod  /   Ambulance podle oddělení   /   eAmbulance

Navigace na stránce

eAmbulance

Informace o systému 

   

Většina ambulancí nemocnice má pro Vás rezervovány termíny, na které máte možnost se objednat prostřednictvím služby e@mbulance - systém elektronického objednávání pacientů. Termíny jsou nabízeny každý ordinační den dané ambulance.

Jejich využítí Vám může nejen zkrátit objednací dobu, ale také Vám garantuje konkrétní časový interval, ve kterém budete ten den ošetřeni. Provozovatelem této služby je Kraj Vysočina.

 

 

 

 

Pro objednání  na některá ambulantní pracoviště musí být splněny určité předpoklady.  V tomto dokumentu naleznete  jejich přehled. Věnujte mu prosím pozornost. Na nutné podmínky objednání budete samozřejmě upozorněni i přímo v objednacím systému. Děkujeme.

Pro optimální používaní systému e@mbulance  je nevhodnější osobní registrace a získání PIN kódu pro internetový přístup do této služby. Registraci provádíme na Recepci nemocnice v chirurgickém pavilonu v pracovní dny 10.00 - 17.00 hodin. Poslední registraci je možné zahájit 15 minut před koncem provozní doby. Děkujeme za pochopení. 

Co je třeba k získaní PIN:

V současné také můžete na kterékoliv ambulanci požádat o vytištění  předvyplněneného registračního formuláře do systému e@mbulance a následně registraci dokončíte na Recepci v chirurgickém pavilonu.

     Věříme, že Vám tímto celý proces registrace usnadníme a umožníme tak využítí služby elektronického objednávání pro další Vaše návštěvy u nás.      

Přehled ambulancí zapojených do systému

aktuální stav naleznete na  stránkách projektu 

Dokumenty ke stažení:

Uživatelská příručka a další podrobnosti k projektu

Leták eAmbulance