na úvod  /   Oddělení nemocnice   /   Ortopedie   /   Primář oddělení

Navigace na stránce

Primář oddělení

Primář: doc. MUDr. Pilný Jaroslav, PhD. 

 566 801 760

Ortopedické oddělení se nachází ve 3. podlaží Pavilonu chirurgických oborů, stává se z jedné ošetřovací jednotky. Veškeré operační zákroky provádíme na Centrálních operačních sálech. K dispozici máme operační sál s laminárním prouděním vzduchu, který dovoluje zajistit nejvyšší možnou sterilitu prostředí. 

Mezi nejčastější operativu patří náhrady kolenních kloubů, náhrady kyčelních kloubů a ostatních kloubů, výměny kloubních náhrad, artroskopii „velkých kloubů“ a další.

 

Primář oddělení: Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D.

Doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. Vzdělání: Studijní pobyty: Pracoviště:

Ortopedické oddělení, Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace
Objednání k vyšetření na: 

Publikace: 

Věnuje se problematice chirurgie ruky a zápěstí, revmatochirurgii, endoprotetice (endoprotézy kloubů) a sportovní traumatologii (pracuje jako konzultant vrcholových sportovců např.  Martiny Sáblíkové). Je primářem Ortopedického oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě.

Dne 24.4. 2012 byl garant těchto webových stránek, lékař ortopedického oddělení Pardubické krajské nemocnice a.s., doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. přizván do operačního týmu MUDr. Tomáše Hegera na Kliniku úrazové chirurgie, Nemocnice ak. L. Dérera Bratislava - Kramáre k operaci zápěstí předního slovenského kardiochirurga a syna prezidenta Slovenské republiky MUDr. Iva GašparovičePh.D. Docent Pilný dlouhodobě spolupracuje s Univerzitní nemocnicí v Bratislavě a s doktorem Hegerem, který se na Klinice úrazové chirurgie zabývá problematikou zápěstí.