Program ZDRAVÍ

na úvod  /   Informace pro pacienty   /   Program ZDRAVÍ

Navigace na stránce

Program ZDRAVÍ

Program ZDRAVÍ v  se v nemocnici začal rozvíjet v listopadu roku 2013. V této době vzniká při stravovacím provozu VÝŽIVOVÁ AMBULACE . V  ambulanci se střídají dvě plně erudované nutriční terapeutky.

Program zdraví

Od 1.11.2013 oddělení rehabilitace rozšiřuje nabídku rehabilitačních služeb zaměstnancům i  veřejnosti. Nabídka  VÝŽIVOVÉ AMBULANCE a oddělení rehabilitace začíná být zaměstnanci i veřejností využívána.  

Průběžně během roku 2014 je postupně navrhován a rozvíjen  program ZDRAVÍ. Vzniká pracovní tým odborníků z jednotlivých pracovních úseků, kteří vytvářejí program činnosti na rok 2014 a  2015.

O projektu ZDRAVÍ

 

VÝŽIVOVÁ PORADNA

Konzultace s nutričními terapeutkami

Program zdraví

Poradíme vám s otázkami: léčebná výživa, redukce hmotnosti, podrobná nutriční anamnéza, analýza složení těla, výživová doporučení, sestavení individuálního výživového plánu, edukační materiál, doporučení vhodné sportovní aktivity, tříměsíční redukční a výživový plán.

Výživová poradna

Program zdraví

POHYBOVÁ AKTIVITA

Nepodceňujte jeden z pilířů zdraví

Prakticky každý sice připustí, že dostatek pohybu je pro zdraví dobrý, ale pořád ještě málo lidí dokáže docenit skutečný význam tohoto faktoru, jeho efekt a sílu.

Dnes víme, že dostatečná pohybová aktivita je spolu se správnou výživou to hlavní, co člověk může vykonat pro svoje dobré zdraví a prevenci nemocí. Na oddělení rehabilitace nabízíme pohybové aktivity pro zaměstnance, pacienty i klienty.

Pohybová aktivita

KINESIOTAPING

Máte ztuhlá a bolestivá záda, nebo při větší námaze či sportu cítíte bolesti v kloubech či svalech ...?

Program zdraví

Rehabilitační oddělení Vám nabízí metodu KINESIOTAPING. Relaxace namožených svalů. Stimulace oslabených svalů. Uvolnění svalové ztuhlosti. Redukce bolesti, zánětů, otoků a modřin.

Metoda kinesiotaping

Správná výživa v otázkách

Proč a co jíst a pít?

Mějte rádi své tělo a buďte pozitivní. Hýbejte se a sportujte. Jezte kvalitní a čerstvé potraviny. Jezte rádi, s chutí, pravidelně a s rozumem. Pijte dostatečně nealkoholické a s mírou alkoholické nápoje. Dělejte si radost a chraňte své zdraví.

Správná výživa

Správná výživa v otázkách

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny