Ambulance - informace

na úvod  /   Ambulance podle oddělení   /   Ambulance - informace

Navigace na stránce

Ambulance - informace

Ambulance očkování a cestovní medicíny

den ordinační hodiny / lékař
Pondělí: 13:30 - 16:00 / MUDr. Martina Jamborová
Úterý: 10:30 - 16:00 / MUDr. Martina Jamborová
Středa: -
Čtvrtek: -
Pátek: -

Omezení

K návštěvě se objednejte na tel. čísle: 566 801 399.

Kde ambulanci najdete:

Budova: Pavilon 3 ODN

Poloha:

 

Oddělení: Infekční oddělení

Kontakt: 566 801 394

Poznámka:

Ambulance očkování a cestovní medicíny

Ambulance funguje v prostorách Infekční ambulance nemocnice. Její ordinační doba je PO 13:30-16:00 a UT 10:30-16:00, objednání je možné na tel. čísle +420 566 801 399.

Ambulance poskytuje komplexní rady cestovatelům včetně posouzení zdravotního stavu před cestou, vybavení vhodnými léky na cestu, zajištění očkování, antimalarické profylaxe a vystavení mezinárodního očkovacího průkazu.

Dále je prováděno očkování proti širokému spektru infekčních onemocnění, všemi v současné době na trhu dostupnými vakcínami, a to i proti nemocem, které se vyskytují v našich podmínkách (např. proti klíšťové meningoencefalitidě, chřipce, meningokokovým onemocněním,...)

Prosím nezapomínejte, že některé očkovací látky vyžadují pro dosažení adekvátního ochranného účinku opakované podání a v některých případech není možná aplikace více očkovacích látek najednou. Proto je vhodné před zahraniční cestou plánovat návštěvu ambulance v dostatečném předstihu, nejlépe 2-3 měsíce před odjezdem.

 

Ceník služeb poskytovaných v Ambulanci očkování a cestovní medicíny, Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace, za úplatu:

Vyšetření v ambulanci cestovní medicíny – zhodnocení zdravotního rizika, doporučení pro cestu, cestovní lékárnička, prevence, očkování, vystavení potvrzení – 20minut 200 Kč

Vystavení mezinárodního očkovacího průkazu 100 Kč

Potvrzení o očkování v anglickém jazyce 100 Kč

Samotné očkování, nehrazené ze zdravotního pojištění, včetně aplikace injekce 100 Kč